Кабмін скасував конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради Нафтогазу

15 листопада 2017, 20:25
Кабінет міністрів України вніс зміни у процедуру обрання та призначення членів наглядової ради НАК Нафтогаз України, скасувавши вимогу про відбір незалежного члена ради на конкурсі

Як повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі, таке рішення Кабмін затвердив 10 листопада.

"Так, уряд скасував проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду незалежного члена наглядової ради НАК Нафтогаз України. Уряд також зобов’язав Мінекономрозвитку вносити на розгляд КМУ пропозиції щодо кандидатів на посади у наглядовій раді як незалежних членів, так і представників держави", - зазначили в міністерстві.

Відео дня

Таким чином, такі кандидатури тепер технічно буде подавати МЕРТ. Але за поданням Кабміну. Оскільки Мінекономрозвитку здійснює підготовку проектів актів КМУ (забезпечує технічну функцію), водночас, суб’єктом ініціативи залишається Кабінет міністрів.

"Такий же принцип буде застосовуватися до пропозицій щодо кандидатів в члени наглядової ради НАК Нафтогаз України", - зазначили у відомстві.

З метою якнайшвидшого розв’язання ситуації в умовах опалювального сезону, Мінекономрозвитку очікує, що подання кандидатів відбудеться найближчим часом.

Нагадаємо, що наразі функції наглядової ради виконує Кабмін.

19 вересня незалежні члени наглядової ради Нафтогазу повідомили, що мають намір подати у відставку через політичне втручання.

Пізніше глава правління Нафтогазу Андрій Коболєв підтвердив остаточне рішення про відставку членів наглядової ради компанії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X