Кабмін скасував 300 регуляторних актів для поліпшення бізнес-клімату

18 грудня 2017, 18:28
Кабінет Міністрів України на засіданні 18 грудня скасував 300 регуляторних актів в рамках дерегуляції і поліпшення держнагляду і контролю бізнесу

Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

"З ініціативи Мінекономрозвитку Кабмін скасував близько 300 урядових актів, які давно вже були неактуальними і тільки створювали надлишковий тиск на бізнес; прийняв ряд рішень на підтримку української промисловості, "- йдеться в повідомленні.

Відео дня

Так, представництва іноземних фірм і банків більше не змушені узгоджувати питання, пов'язані з придбанням, перебудовою або орендою приміщення з генеральною дирекцією з обслуговування іноземних представництв.

Крім того, Кабмін скасував штрафи за перевищення встановлених лімітів залишку готівки в касах, неповне оприбуткування готівки, витрачання готівки з виручки, отриманої від реалізації продукції та інших касових надходжень на виплату заробітної плати та інші операції.

Також уряд змінив правила використання малим і середнім бізнесом касових апаратів. Тепер їх треба буде обов'язково використовувати тільки в тому випадку, якщо річний обсяг розрахункових операцій перевищує 500 тис. грн.

Нагадаємо, з осені 2014 діє запроваджений урядом мораторій на перевірки діяльності всіх суб'єктів підприємницької діяльності, крім перевірок Держфінінспекції та Державної фіскальної служби (ДФС). Перевірки можуть здійснюватися тільки з дозволу уряду або на прохання самої компанії.

У 2016 році Верховна Рада продовжила дію мораторію на планові перевірки бізнесу до 31 грудня 2017 року.

Слід зазначити, що в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі виступили за скасування мораторію на перевірки в 2018 році.

Додамо, що державні структури на наступний рік запланували масові перевірки бізнесу в 2018 році.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X