Кабмін скасував 300 регуляторних актів для поліпшення бізнес-клімату
Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.
"З ініціативи Мінекономрозвитку Кабмін скасував близько 300 урядових актів, які давно вже були неактуальними і тільки створювали надлишковий тиск на бізнес; прийняв ряд рішень на підтримку української промисловості, "- йдеться в повідомленні.
Так, представництва іноземних фірм і банків більше не змушені узгоджувати питання, пов'язані з придбанням, перебудовою або орендою приміщення з генеральною дирекцією з обслуговування іноземних представництв.
Крім того, Кабмін скасував штрафи за перевищення встановлених лімітів залишку готівки в касах, неповне оприбуткування готівки, витрачання готівки з виручки, отриманої від реалізації продукції та інших касових надходжень на виплату заробітної плати та інші операції.
Також уряд змінив правила використання малим і середнім бізнесом касових апаратів. Тепер їх треба буде обов'язково використовувати тільки в тому випадку, якщо річний обсяг розрахункових операцій перевищує 500 тис. грн.
Нагадаємо, з осені 2014 діє запроваджений урядом мораторій на перевірки діяльності всіх суб'єктів підприємницької діяльності, крім перевірок Держфінінспекції та Державної фіскальної служби (ДФС). Перевірки можуть здійснюватися тільки з дозволу уряду або на прохання самої компанії.
У 2016 році Верховна Рада продовжила дію мораторію на планові перевірки бізнесу до 31 грудня 2017 року.
Слід зазначити, що в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі виступили за скасування мораторію на перевірки в 2018 році.
Додамо, що державні структури на наступний рік запланували масові перевірки бізнесу в 2018 році.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.