Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Кабмін передав в управління Міненерго українську ГТС

14 лютого, 12:27
311
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Дані активи в подальшому будуть передані компанії Магістральні газопроводи України

Кабінет міністрів України передав в управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості активи газотранспортної системи України (ГТС), які знаходяться на балансі компанії Укртрансгаз.

Про це повідомляється у постанові Кабмину.

Дані активи у подальшому будуть передані компанії Магістральні газопроводи України (МГУ).

Зокрема, передачі підлягають магістральні газопроводи, компресорні станції, у тому числі дожимні компресорні станції, газорозподільні та газовимірювальні станції, підземні сховища газу (ПСГ), майно сервісних підрозділів, автотранспорт, спеціалізований транспорт та інше майно, необхідне для ефективної роботи МДУ.

Крім того, у постанові йдеться, що Національна акціонерна компанія Нафтогаз України має забезпечити до 1 червня 2018 року здійснення компанією Укртрансгаз передачі частини функцій МГУ.

Постанова набуває чинності через 20 днів з дня набрання чинності рішенями Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма у суперечці між Нафтогазом та компанією Газпром (Росія) за контрактами на період 2009-2019 років.

Нагадаємо, у червні Кабінет Міністрів затвердив перелік матеріальних активів газотранспортної системи і план їх передачі в товариство Магістральні газопроводи України.

Раніше Нафтогаз України планував завершити переговори з потенційним інвестором для створюваного в Україні товариства Магістральні газопроводи України в найближчі три місяці. 

У липні в Міненерго прогнозували початок роботи публічного акціонерного товариства Магістральні газопроводи України в 1-му кварталі 2018 року.

 

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися