Кабмін передав в управління Міненерго українську ГТС

14 лютого 2018, 12:27

Кабінет міністрів України передав в управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості активи газотранспортної системи України (ГТС), які знаходяться на балансі компанії Укртрансгаз.

Про це повідомляється у постанові Кабмину.

Дані активи у подальшому будуть передані компанії Магістральні газопроводи України (МГУ).

Зокрема, передачі підлягають магістральні газопроводи, компресорні станції, у тому числі дожимні компресорні станції, газорозподільні та газовимірювальні станції, підземні сховища газу (ПСГ), майно сервісних підрозділів, автотранспорт, спеціалізований транспорт та інше майно, необхідне для ефективної роботи МДУ.

Відео дня

Крім того, у постанові йдеться, що Національна акціонерна компанія Нафтогаз України має забезпечити до 1 червня 2018 року здійснення компанією Укртрансгаз передачі частини функцій МГУ.

Постанова набуває чинності через 20 днів з дня набрання чинності рішенями Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма у суперечці між Нафтогазом та компанією Газпром (Росія) за контрактами на період 2009-2019 років.

Нагадаємо, у червні Кабінет Міністрів затвердив перелік матеріальних активів газотранспортної системи і план їх передачі в товариство Магістральні газопроводи України.

Раніше Нафтогаз України планував завершити переговори з потенційним інвестором для створюваного в Україні товариства Магістральні газопроводи України в найближчі три місяці.

У липні в Міненерго прогнозували початок роботи публічного акціонерного товариства Магістральні газопроводи України в 1-му кварталі 2018 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X