Кабмін може продовжити контракт з Коболєвим 20 березня - ЗМІ

18 березня, 15:42
837
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Кабмін може продовжити контракт з Коболєвим 20 березня - ЗМІ - фото

Прес-служба Нафтогазу

Кабінет Міністрів України на засіданні 20 березня буде ухвалювати рішення про продовження на рік контракту з головою правління НАК Нафтогаз України Андрієм Коболєвим, повідомила Економічна правда з посиланням на джерела.

Співрозмовники видання розповіли, що відповідна домовленість між урядом і наглядовою радою Нафтогазу була досягнута після переговорів 15 березня. Джерела зазначили, що поки немає кінцевих домовленостей, але в уряді можливість продовження контракту не виключають.

"Начебто, є три пункти, за якими вони ще не дійшли згоди - це заробітна плата, домовленості по анбандлінгу і видобутку газу", - сказав співрозмовник.

У Нафтогазі цю інформацію не коментують.

6 березня 2019 року Кабінет Міністрів оголосив про проведення відкритого конкурсу на посаду голови НАК Нафтогаз України. Таким чином, прем'єр-міністр Володимир Гройсман дав зрозуміти, що не має наміру продовжувати контракт з чинним главою компанії Андрієм Коболєвим.

Після цього наглядова рада НАК запропонував Кабінету Міністрів продовжити повноваження Коболєва до 22 березня 2020 року, скоротивши рівень його зарплати вдвічі від чинного, без виплати щомісячних і квартальних премій. У той же час Коболєв може претендувати на премії за результатами роботи за 2019 рік за умови створення до 1 січня 2020 року готового до сертифікації оператора ГТС і збільшення видобутку газу. Гройсман назвав пропозицію наглядової ради "адекватною".

Чинний контракт з Коболєвим спливає 22 березня 2019 року.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

Рітейл/Нерухомість

24 травня, 17:50

thumb img
Зміна стратегії. Мережа Фуршет закриє кожен п’ятий магазин
Компанії/Ринки

24 травня, 20:06

thumb img
Що зміниться в роботі аеропорту Бориспіль — 6 тез топ-менеджерів

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua