Кабмін дозволив Нафтогазу позичити до $1 млрд на зовнішніх ринках

24 жовтня 2018, 16:19

Кабінет міністрів схвалив випуск Нафтогазом України єврооблігацій на суму до $1 млрд від компанії Condor Finance PLC.

Відповідне розпорядження прийнято на засіданні Кабміну в середу, передають Українські Новини.

Відзначається, що цей кредит буде фінансуватися за рахунок випуску і розміщення облігацій участі в кредиті компанією Condor Finance PLC за участю британської Citigroup Global Markets Limited і лондонської філії Deutsche Bank AG як співорганізаторів випуску облігацій.

Відео дня


Citigroup Global Markets Limited (CGML) - міжнародний брокер-дилер компанії Citigroup, який надає інвестиційно-банківські та консультаційні послуги цілої низки корпоративних, інституційних і державних клієнтів. Citigroup контролює в Україні входить до групи середніх Сітібанк.


Нагадаємо, що Нафтогаз планує до кінця жовтня визначитися з роад-шоу єврооблігацій на від $500 млн до $1 млрд.


НАК Нафтогаз України на 100% належить державі. У нього входять оператор української ГТС і підземних сховищ газу (ПСГ) компанія Укртрансгаз, найбільша газовидобувна компанія Укргазвидобування. НАК є монополістом з транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровідним транспортом по території країни.

За підсумками 2017 року Нафтогаз отримав чистий консолідований прибуток 39,5 млрд грн, що в 2,2 рази більше, ніж за 2016 рік. Згідно аудійовані Deloitte звіту, дохід від реалізації в 2017 році зріс на 18% - до 227,5 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X