Кабмін доручив Нафтогазу реструктуризувати борги тепловиків

26 травня 2021, 19:25

Кабмін доручив Нафтогазу реструктуризувати борги теплокомуненерго і забезпечити суб'єктів ТКЕ газом.

Кабінет міністрів України доручив ряду міністерств спільно з НАК Нафтогаз реструктуризувати борги підприємств теплокомуненерго (ТКЕ), залучених до виконання спецобов'язків з теплопостачання, передає Інтерфакс-Україна 

Відео дня

Також в уряді доручили врегулювати судові суперечки щодо боржників, і забезпечити суб'єктів ТКЕ газом.

Відповідне доручення за ініціативою міністра енергетики Германа Галущенко було дано на засіданні уряду в середу.

Згідно з проектом доручення, Мінрегіону, Мін'юсту і Міненерго разом з Нафтогазом необхідно забезпечити укладання договорів на реструктуризацію боргів підприємств ТКЕ в рамках меморандуму про взаєморозуміння стосовно врегулювання проблемних питань в сфері постачання теплової енергії та гарячої води з урахуванням правил ринку газу, в тому числі щодо зобов'язання повного і своєчасного розрахунку з попереднім постачальником в разі його зміни.

Правлінню Нафтогазу спільно з Мін'юстом і Мінрегіоном також доручили врегулювати судові суперечки щодо підприємств ТКЕ-боржників, які задіяні в ПСО щодо забезпечення теплом, щоб не допустити арешт їхніх рахунків.

Також Нафтогазу доручили забезпечити підготовку і укладення договорів з суб'єктами теплопостачання для їх забезпечення їх ресурсом.

Раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів не буде продовжувати покладені на Нафтогаз спеціальні зобов'язання (ПСО) з продажу природного газу виробникам теплової енергії.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X