Юристам Приватбанку, НБУ і Мінфіну заборонили судитися з Коломойським в українських і закордонних судах

11 січня 2018, 15:32

Київський районний суд Одеси заборонив юристам Приватбанку, Національного банку України (НБУ) і Міністерства фінансів судитися з бізнесменом Ігорем Коломойським в українських і закордонних судах.

Про це свідчать матеріали суду, передають Українські Новини.

Суд відкрив провадження за позовом Коломойського до НБУ, Міністерства фінансів, Приватбанку, Kroll Associates UK, AlixPartners Services UK LLP, Hogan Lovells International LLP, Астерс Консалт і Астерс про захист честі і ділової репутації на початку січня 2018 року.

Відео дня

Зазначається, що Коломойський просить спростувати інформацію, поширену у сюжеті одеської телекомпанії АРС від 21 грудня 2016 року.

У сюжеті також зазначалося, що Коломойський "вивіз з України стільки коштів, скільки Україна протягом 3 років витратила на оборону".

При цьому наголошується, що АРС працює в Одесі з 1996 року, надає послуги з підключення Інтернету і кабельного ТБ.

Коломойський вважає, що поширена інформація в ефірі АРС була недостовірною, а також вважає, що НБУ і Приватбанк незаконно уклали договори з юристами і консультантами.

У зв'язку з цим, суд задовольнив позов Коломойського і наклав низку заборон на роботу юристів і консультантів до того моменту, поки спір не буде вирішений.

Зокрема, суд заборонив Приватбанку, Міністерству фінансів, консультантам, юридичним радникам, які надають послуги банку, НБУ і Мінфіну виконувати умови будь-яких укладених договорів, угод, контрактів.

Суд також заборонив діяти консультантам і юристам в інтересах НБУ, Приватбанку, Мінфіну в Україні і за кордоном в напрямку будь-яких інтересів Коломойського.

Крім того, Приватбанку та Мінфіну заборонено оплачувати послуги Hogan Lovells International LLP, а самій компанії заборонено отримувати оплату послуг у тому випадку, якщо це стосується Коломойського.

Аналогічна заборона встановлена ​​для компаній AlixPartners, Kroll, Астерс, Астерс Консалт, які проводять forensic audit Приватбанку.

Також заборонено всім відповідачам користуватися, розголошувати, передавати органам влади, фізичним особам і юридичним особам персональні дані Коломойського в Україні і за кордоном.

Нагадаємо, 15 грудня Солом'янський суд за позовом Коломойського заборонив компаніям, які вели розслідування в Приватбанку здійснювати будь-яку діяльність, що стосується розслідування можливих шахрайських схем.

3 січня Солом'янський райсуд Києва розблокував проведення розслідування. У відповідь на це Коломойський подав апеляцію.

Слід зазначити, що НБУ найняв детективне агентство Kroll і консалтера AlixPartners для проведення forensic audit в Приватбанку, який визначить масштаб можливих зловживань.

Також на роль юристів і консультантів були найняті компанії Hogan Lovells International LLP, Астерс Консалт і Астерс.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X