Юрист Коломойського розповів, чим володіє олігарх

25 липня 2018, 16:33

Так звана "група Приват" українського мільярдера Ігоря Коломойського не має єдиної холдингової структури або домінуючого елемента, з якого здійснюється управління всіма активами групи.

Про це свідчить інформація в матеріалах судового провадження за позовом Приватбанку і його екс-власниками, передає Інтерфакс-Україна.

Інформація зокрема надана повіреним Коломойського, юристом Річардом Девідом Уа (Richard David Waugh).

Відео дня

"Хоча українські ЗМІ часто згадують про групу Приват, такої юридичної, або холдингової структури немає. Навпаки, з часом децентралізований підхід до управління активами поступово вдосконалювався", - наведені в документі слова Девіда Уа.

Представник українського бізнесмена при цьому зазначив, що коло бізнес-інтересів олігарха дуже широкий.

Зокрема, Коломойський володіє активами у видобутку і торгівлі феросплавами, пасажирськими авіаперевезеннями, медіа та телебаченні, нерухомістю, в транспортуванні і торгівлі нафтопродуктів, нафтогазовими активами, телекомунікаційними, інвестиціями в фінінструментами, метали та іншими активами.

У разі виникнення необхідності перемістити ліквідні кошти від одного активу іншому подібні перерахування оформляються як внутрішнє кредитування.

"Основною причиною для такого кредитування є те, що Коломойський не тримає в розпорядженні значні суми готівки, тому він не може просто вливати капітал в бізнеси", - повідомив представник українського бізнесмена.

Відповідні угоди детально документуються. При цьому строки кредитування часто продовжуються.

Р.Уа також звернув увагу, що Коломойський не є пасивним інвестором, а залучений в управління підконтрольними бізнесами. Але не прямо, а через менеджмент і відповідальних осіб.

Крім цього, часто Коломойський здійснює управління разом з іншими особами, або з найнятими консультантами.

Раніше повідомлялося, що колишні власники Приватбанку Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов намагаються уникнути лондонської юрисдикції суду в справі про націоналізацію.

Показати ще новини
Радіо NV
X