JTI Україна заявила про незаконне вилучення поліцією майна на 6,5 млн грн

1 лютого 2019, 14:05

Тютюнова компанія JTI Україна заявила, що поліція незаконно вилучила її майно на суму 6,5 млн грн.

Як розповіли НВ Бізнес в компанії, 30 січня на трасі Київ-Чоп поліція Закарпатській області зупинила для перевірки вантажну машину Volvo, яка перевозила продукцію JTI Україна. Це сталося в селі Нижні Ворота Воловецького району.

Відео дня

Компанія заявляє, що у водія були всі потрібні документи для перевезення сигарет (накладна на відпустку матеріалів, товарно-транспортна накладна, свідоцтво якості продукції), проте поліція вилучила автомобіль і сигарети.

JTI Україна відзначає, що на наступний день відбулося засідання Воловецького районного суду, на якому було прийнято рішення накласти арешт на все вилучене майно. "При цьому чіткого формулювання причини такого рішення, крім "документи викликали сумнів в їх достовірності", озвучено не було", - йдеться в повідомленні компанії, що надійшло у НВ Бізнес.

JTI Україна заявляє, що подала скаргу в офіс бізнес-омбудсмена і буде оскаржувати рішення суду.

"Окремо відзначимо, що щиро вражені медіа-кампанією, яка розгорнулася навколо необгрунтованого затримання нашої продукції, а також швидкістю відкриття справ поліцією Закарпатській області та прийняття рішень Воловецьким районним судом", - підкреслюють в компанії.

JTI (Japan Tobacco International) - міжнародна тютюнова компанія, один з провідних виробників тютюнових виробів в світі. Створена в 1999 році, JTI входить в групу компаній Japan Tobacco (JT) і є третьою за величиною тютюновою компанією в світі. Штаб-квартира знаходиться в Женеві (Швейцарія). У JTI працюють 26 тис. співробітників в 70 країнах світу.

В Україні JTI працює з 1993 року і налічує 1100 працівників.

Показати ще новини
Радіо NV
X