Японський тютюновий гігант не виключає припинення виробництва в Росії, але поки що поставив на паузу інвестиції та рекламу

10 березня, 16:42
JTI поставив на паузу інвестиції у РФ (Фото:sipa / Pixabay)

JTI поставив на паузу інвестиції у РФ (Фото:sipa / Pixabay)

Японський тютюновий гігант JTI поки що поставив на паузу інвестиції та рекламу в Росії, але не виключає припинення виробничих операцій.

Великий світовий виробник тютюнових виробів Japan Tobacco International ( JTI), призупиняє нові інвестиції та маркетингову діяльність у Росії. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Відео дня

Також компанія скасувала запланований запуск у Росії свого нового продукту – пристрої для нагрівання тютюну Heated Tobacco Ploom X.

"Проблеми роботи в Росії в цей час безпрецедентні, і JTI необхідно деякий час, щоб оцінити довгострокові наслідки ситуації", - йдеться в заяві.

У JTI не виключають можливість призупинення своїх виробничих операцій у Росії, якщо «операційне середовище та геополітична ситуація значно не покращаться».

У JTI в Росії чотири заводи та близько 4000 співробітників. Росія є одним із найбільших ринків для компанії.

Раніше в українському підрозділі JTI закликали тютюнову компанію зупинити бізнес у Росії.

Про свої плани згорнути виробництво у Росії також заявляв тютюновий гігант Philip Morris . Крім того, британська тютюнова компанія Imperial Brands оголосила, що припиняє роботу та припиняє продажі в Росії.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X