Пасажирів Інтерсіті + продовжить годувати старий постачальник. Новий конкурс проведуть у вересні

2 червня 2020, 16:33

ТОВ Вог Кафе продовжить займатися організацією харчування в поїздах Інтерсіті + до проведення нового тендера.

Укрзалізниця уклала додаткову угоду на чотири місяці з ТОВ Вог Кафе про надання послуг харчування в швидкісних поїздах Інтерсіті +. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Відео дня

Згідно з умовами нового договору, комісійна винагорода Укрзалізниці виросте в три рази: з 1,3 млн грн в місяць до 4,25 млн грн з ПДВ. Винагорода, яке УЗ буде отримувати за умовами нової угоди перевищує пропозицію учасника скасованих тендера на організаццію харчування в поїздах Інтерсіті.

Як уточнили представники Вог ритейл в коментарі Інтерфакс-Україна , новий конкурс запланований на вересень цього року.

У кваліфікаційних критеріях до потенційних учасників Укрзалізниця врахує наявність кваліфікованого персоналу, відповідного обладнання та матеріально-технічної бази. Також потенційні учасники повинні будуть мати досвід одночасного надання таких послуг для великої кількості людей. Аукціон проводитимуть без обмежень кількості раундів.

Нагадаємо, що в травні Укрзалізниця звільнила керівництво філії , який відповідав за швидкісні потяги Інтерсіті + через махінації з тендерами.

15 травня стало відомо, що переможцем конкурсу на організацію харчування в швидкісних поїздах Інтерсіті стала компанія Грінед. Ця компанія володіє невеликим кафе в Києві і має в штаті кілька співробітників. Маловідома компанія отримала право останньої пропонувати ціну на конкурсі. В результаті компанія запропонувала платити УЗ на 25 тис. Грн в місяць більше, ніж WOG Cafe, який постачав харчування для Інтерсіті з лютого 2016 року.

Конкурс на нового постачальника харчування для поїздів Інтерсіті був оголошений в жовтні 2019 року. У фінал відбору пройшли три учасники: WOG Cafe, Санфініті і Фуд енд Беверидж. Тоді WOG Cafe заявила про порушення умов тендеру і звернулася до суду, після програвши справу. У квітні цього року Укрзалізниця оголосила новий конкурс на харчування в Інтерсіті.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X