Євросоюз змінює правила продажу автомобілів

30 травня 2017, 14:58
3683
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Міністри ЄС вводять нові правила продажу автомобілів

Міністри ЄС домовилися про розробку нових правил, що дозволяють продаж автомобілів, щоб запобігти повторення скандалу з викидами Volkswagen і надати Європейській комісії можливість штрафувати виробників-ошуканців безпосередньо, пише Reuters

Правила, які ще належить обговорити з Європейським парламентом, перш ніж вони стануть законом, є відповіддю на скандал з дизельними двигунами 2015 року, коли німецький автовиробник Volkswagen, як було встановлено, використовував програмне забезпечення для обману під час випробувань на викиди дизельними двигунами в США.

В рамках нинішньої системи національні органи, такі KBA Німеччини, мають право ліцензувати нові транспортні засоби для продажу на території всього Євросоюзу і можуть також відкликати ці ліцензії.

Нові правила дозволять іншим національним органам розглядати такі рішення, а також надати можливість проводити вибіркові перевірки і штрафувати виробників на суму до €30 тис. за один транспортний засіб, якщо вони будуть спіймані на обмані.

Після скандалу з Volkswagen дослідження автомобілів інших автовиробників виявили, що викиди оксиду азоту (NOx) машин деколи перевищують 15-кратні межі норми. Крім того, виявилося часте використання спеціальних пристроїв для маскування реального рівня викидів.

"Ніяка тиждень не проходить без нових одкровень, нових розслідувань, - сказала комісар ЄС Эльзбиета Бьенковска міністрам. - Це ніколи не закінчиться, якщо у нас не буде більш надійної системи в Європі".

Вибір редакції

Економіка

Сьогодні, 18:20

article_img
Реєстрація євроблях. Чи можливе продовження пільгового терміну оформлення авто на єврономерах
Гаджети

Сьогодні, 15:00

article_img
Великий і гнучкий. Все, що відомо про майбутні смартфони Samsung
Країни

Сьогодні, 20:35

article_img
Ближче до зірок. Як буде виглядати перший в світі космічний готель за $790 тисяч на добу

Головне

Події

Сьогодні, 18:10

article_img
На Донбасі загинув боєць Об’єднаних сил
Геополітика

Сьогодні, 17:14

article_img
Міністри ЄС ухвалили рішення щодо агресії РФ в Азовському морі
Бокс

Сьогодні, 14:50

article_img
Усик отримав нового потенційного суперника у суперважкій вазі - ЗМІ