Євросоюз звинуватив McDonald’s в ухиленні від сплати податків

3 грудня 2015, 11:15
Американська компанія McDonald’s була включена в групу багатонаціональних корпорацій, щодо яких Єврокомісія веде розслідування за підозрою в ухилянні від сплати податків

Брюссель хоче перевірити інформацію про причетність найбільшої в світі мережі ресторанів швидкого харчування до змови з владою Люксембургу в цілях приховування від оподаткування сотень мільйонів євро в інших країнах Європи, пише The Wall Street Journal з посиланням на представника Єврокомісії.

Відео дня

Згідно з доповіддю, представленою в цьому році профспілками США і низкою європейських країн, McDonald’s таємно переводила частину свого прибутку у Люксембург протягом 2009-2013 років. Таким чином компанії вдалося недоплатити податковим органам інших держав близько 1 млрд євро.

Як пише видання, в ЄК і міністерстві фінансів Люксембургу відмовилися від коментарів.

У той же час у самій компанії запевняють, що виконують всі закони, правила і податкові зобов'язання в ЄС в повному обсязі.

Як повідомляє видання, крім McDonald’s, розслідування ведеться відносно італійського Fiat, американських Amazon і Apple.

Це вже не перше звинувачення в бік компанії. Раніше американські і європейські профспілки звинуватили мережу McDonald’s в ухиленні від сплати податків на суму 1 млрд євро.

Показати ще новини
Радіо NV
X