Євросоюз продовжив мита на труби з України та РФ

2 жовтня 2018, 16:24

Європейська комісія продовжила дію антидемпінгового мита на ввезення безшовних труб з України у розмірі 25,7%.

Про це повідомляється у документах ЄК, передає агентство Інтерфакс-Україна.

При цьому для Дніпропетровського трубного заводу мито становить 12,3%, для заводів групи Інтерпайп - 13,8%.

Відео дня

Також наголошується, що комісія продовжила дію антидемпінгового мита на ввезення в регіон безшовних труб діаметром не більше ніж 406,4 мм з Росії на рівні 35,8%,

Проведене ЄК розслідування (зачіпає період з липня 2016 до червня 2017 року) доводить привабливість європейського ринку для російських виробників сталевих труб, йдеться у матеріалах Єврокомісії.

Так, щорічний попит в країнах Євросоюзу на сталеві труби складав у період проведення розслідування 1,3 млн тонн (1,5 млн тонн у 2014 році), що є одним з найбільш істотних показників споживання в світі. Після введення додаткових загороджувальних мит на сталеву продукцію з боку США, європейський ринок став ще більш привабливим для російських компаній, а вартість російських труб, що поставляються в Європу, нижче цін європейських виробників. При цьому в документі наголошується незначний обсяг поставок безшовних труб в ЄС з Росії - 8,6 тис. тонн (0,6% від загального обсягу споживання в ЄС).

Джерело в галузі пояснило, що антидемпінгові мита на імпорт російської безшовної труби діють в ЄС вже більше 20 років і давно не показують реальну ситуацію на ринку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X