Європейські компанії запідозрили у постачанні обладнання для будівництва моста в окупованому Криму

15 травня 2018, 16:26

Європейські компанії, які причетні до постачання обладнання для незаконного будівництва Керченського мосту, перевіряються.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури АР Крим.

"Перевіряється низка європейських компаній на предмет постачання ними обладнання для незаконного будівництва моста на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

Також в прокуратурі зазначають, що під час досудового розслідування встановлено основного виконавця робіт з проектування та будівництва моста, підрядника та субпідрядника, які в зв'язку з цим вже потрапили до санкційних списків США.

Нагадаємо, що раніше Україна почала експертизу будівництва Росією Керченського моста. В квітні цього року міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що Міністерство інфраструктури України включає в список санкцій всі компанії, які працюють над будівництвом Керченського моста у анексованому Росією Криму.

Додамо, що 27 серпня 2017 року Керченській протоці почався перший етап операції з транспортування та монтажу арок Керченського моста Росією. 29 серпня завершилися роботи зі зведення арки.

13 травня 2018 року в Керчі запустили автомобілі по шляхопроводу до мосту в окупований Крим.

Сьогодні, 15 березня президент РФ Володимир Путін взяв участь в урочистому відкритті автомобільної частини моста через Керченську протоку.

Показати ще новини
Радіо НВ
X