Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Єврокомісія у листі до Порошенка різко розкритикувала роботу українського енергорегулятора

20 березня 2017, 08:58
2482
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Президент отримав листа від віце-президента Європейської Комісії Мароша Шефчовича

Незадоволення методологією розрахунків, затягуванням імплементації законопроекту про створення прозорого енергорегулятора висловила Європейська Комісія у листі до президента України

Про це йдеться у листі Віце-президента Європейської Комісії Мароша Шефчовича, який опинився в розпорядженні Економічної правди.

Він підкреслив, що закон про незалежного та прозорого енергетичного регулятора є запорукою виділення ЄС наступного траншу допомоги у розмірі 600 млн євро.

Незадоволена комісія і формулою Роттердам+, поставивши під сумнів професіоналізм членів Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики. 

"Суперечності щодо нещодавніх рішень енергетичного регулятора стосовно методологій встановлення цін на вугілля та розрахунку плати за  приєднання до електромережі свідчать про те, яке велике значення має не лише незалежність, але й професіоналізм і довіра до енергетичного регулятора для залучення таких нагально потрібних інвестицій в економіку України", - йдеться у листі.

Крім того, у листі також говориться про те, що регулятор не користується експертною допомогою, яку пропонує ЄС.

Віце-президент Єврокомісії просить Порошенка виконати закон про Національну комісію та призначити двох членів Конкурсної комісії.


ТСНТСН


Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися