Єврокомісія у листі до Порошенка різко розкритикувала роботу українського енергорегулятора

20 березня 2017, 08:58
Незадоволення методологією розрахунків, затягуванням імплементації законопроекту про створення прозорого енергорегулятора висловила Європейська Комісія у листі до президента України

Про це йдеться у листі Віце-президента Європейської Комісії Мароша Шефчовича, який опинився в розпорядженні Економічної правди.

Він підкреслив, що закон про незалежного та прозорого енергетичного регулятора є запорукою виділення ЄС наступного траншу допомоги у розмірі 600 млн євро.

Відео дня

Незадоволена комісія і формулою Роттердам+, поставивши під сумнів професіоналізм членів Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики.

"Суперечності щодо нещодавніх рішень енергетичного регулятора стосовно методологій встановлення цін на вугілля та розрахунку плати за приєднання до електромережі свідчать про те, яке велике значення має не лише незалежність, але й професіоналізм і довіра до енергетичного регулятора для залучення таких нагально потрібних інвестицій в економіку України", - йдеться у листі.

Крім того, у листі також говориться про те, що регулятор не користується експертною допомогою, яку пропонує ЄС.

Віце-президент Єврокомісії просить Порошенка виконати закон про Національну комісію та призначити двох членів Конкурсної комісії.

ТСН

ТСН Фото:

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X