Єврокомісія представила стратегію енергетичної безпеки ЄС на противагу політиці РФ

1 коментувати
Стратегія спрямована на створення надійної, конкурентоспроможної і гнучкої системи поставок енергії в рамках співдружності

Стратегія спрямована на створення надійної, конкурентоспроможної і гнучкої системи поставок енергії в рамках співдружності

Єврокомісія у вівторок, 16 лютого представила нову стратегію енергетичної безпеки Європейського Союзу, повідомляє Європейська правда

Зокрема, в стратегії представлений пакет заходів з забезпечення енергетичної безпеки ЄС, спрямованих на підвищення безпеки і захисту європейських споживачів від можливих енергетичних криз. Не виключено, що стратегія стане важливим кроком для подальшого створення європейського Енергетичного Союзу.

План Брюсселя передбачає забезпечити енергетичну безпеку європейських країн чотирма основними методами: зниження споживання енергії, підвищення власного виробництва (в тому числі з поновлюваних джерел енергії), оформлення єдиного інтегрованого ринку і диверсифікація зарубіжних постачальників.

В ЄК зазначили, що сьогоднішні пропозиції спрямовані на створення надійної, конкурентоспроможної і гнучкої системи поставок енергії в рамках співдружності.

Також, Брюссель буде заздалегідь перевіряти проекти енергетичних угод своїх членів з третіми країнами, зокрема, з Росією, на предмет сумісності з законодавством Євросоюзу. Крім того, поточні договори європейських компаній з РФ будуть піддані додатковій ревізії, пише DW.

Відзначимо, що Європейський Союз є найбільшим в світі покупцем природного газу, імпортуючи його в основному з РФ.

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: