Єврокомісія представила стратегію енергетичної безпеки ЄС на противагу політиці РФ

16 лютого 2016, 19:11
Єврокомісія у вівторок, 16 лютого представила нову стратегію енергетичної безпеки Європейського Союзу, повідомляє Європейська правда

Зокрема, в стратегії представлений пакет заходів з забезпечення енергетичної безпеки ЄС, спрямованих на підвищення безпеки і захисту європейських споживачів від можливих енергетичних криз. Не виключено, що стратегія стане важливим кроком для подальшого створення європейського Енергетичного Союзу.

Відео дня

План Брюсселя передбачає забезпечити енергетичну безпеку європейських країн чотирма основними методами: зниження споживання енергії, підвищення власного виробництва (в тому числі з поновлюваних джерел енергії), оформлення єдиного інтегрованого ринку і диверсифікація зарубіжних постачальників.

В ЄК зазначили, що сьогоднішні пропозиції спрямовані на створення надійної, конкурентоспроможної і гнучкої системи поставок енергії в рамках співдружності.

Також, Брюссель буде заздалегідь перевіряти проекти енергетичних угод своїх членів з третіми країнами, зокрема, з Росією, на предмет сумісності з законодавством Євросоюзу. Крім того, поточні договори європейських компаній з РФ будуть піддані додатковій ревізії, пише DW.

Відзначимо, що Європейський Союз є найбільшим в світі покупцем природного газу, імпортуючи його в основному з РФ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X