Єврокомісія відмовилася вводити квоти на електромобілі

9 серпня 2017, 18:10
Європейська комісія не буде вводити квоти на електромобілі з 2025 року

Про це заявила офіційний представник Єврокомісії Міна Андрєєва, передає Укравтопром

"Комісія не має намір вводити квоти на електромобілі. Якщо ж говорити про загальний підхід, Європейська комісія шукає шляхи і засоби сприяти використанню автомобілів з економічним споживанням енергії. У нас є різні ідеї для тих областей, в яких ми працюємо для того, щоб постаратися досягти цієї мети. Але нехай буде цілком зрозуміло: не ставиться питання про введення квот на електромобілі", - сказала Андрєєва.

Відео дня

Також вона зазначила, що "один з керівних принципів проведеної Єврокомісією, полягає в тому, що ми не сприяємо дискримінації між різними технологіями".

"Якою б не була наша робота, ми не маємо наміру відстоювати якусь окремо взяту технологію. Йдеться взагалі про автомобілі з меншими обсягами вихлопних газів - тобто, немає спеціально мови про електричні автомобілі", - додала Андрєєва.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна отримала п'яте місце в міжнародному рейтингу за темпами розвитку електромобілів, випередивши такі країни, як США, Нідерланди та Японія.

Відзначається, що головна причина, по якій Україна набрала майже 39 балів і потрапила в п'ятірку лідерів, - швидке зростання частки електрокарів в числі нових автомобілів, куплених українцями в минулому році.

Показати ще новини
Радіо NV
X