Єврокомісар розповів, що скасування плати за роумінг залежить від мобільних операторів

17 листопада 2017, 15:24
Скасування плати за роумінг між Україною і Євросоюзом тепер залежить від мобільних операторів

Про це розповів єврокомісар з питань європейської політики сусідства і переговорів по розширенню Йоганнес Ган в інтерв'ю Радіо Свобода.

Він також додав, що головна складність полягає у переговорах з провайдерами мобільного зв'язку, які повинні прийняти рішення щодо тарифів

Відео дня

"Тут мова йде про провайдерів мобільного зв'язку, які повинні вирішити питання з тарифами, але, звичайно, якщо нам вдалося знайти рішення всередині Європи, то я переконаний, що зможемо знайти рішення - принаймні виробити покроковий підхід для майбутнього зниження тарифів на роумінг", - сказав єврокомісар.

Нагадаємо, у травні Петро Порошенко доручив Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), розглянути питання зниження плати за послуги міжнародного роумінгу при перебуванні українців на території ЄС.

Також раніше Порошенко заявляв про те, що Європарламент підтримав ініціативу про скасування для громадян України плати за роумінг при перебуванні на території країн-членів Європейського Союзу.

Пізніше президент Київстару Петро Чернишов заявляв, безроумінг з країнами Євросоюзу призведе до зростання тарифів усередині України.

Показати ще новини
Радіо NV
X