ЄС запропонував чорний список “податкових гаваней” - Bloomberg

5 грудня 2017, 13:16
Міністри фінансів Європейського Союзу 5 грудня затвердять чорний список “податкових гаваней”, до якого ввійдуть 11 країн

Про це повідомляє Bloomberg.

Згідно з документом, у чорний список можуть потрапити Південна Корея, Панама, Туніс, ОАЕ, Барбадос, Кабо-Верде, Гренада, Макао, Маршалові острови, Палау і Сент-Люсія.

Відео дня

Крім того, залежно від політичного рішення міністрів, до списку загалом можуть внести 19 країн, ще 43 включать в окремий сірий список, який контролюватиме дотримання їхніх зобов'язань.

“Ми хочемо, щоб цей список був повним і ефективним. Жодна держава не повинна уникати відповідальності, якщо це суперечить ухиленню від сплати податків”, - зазначив французький міністр фінансів Бруно Ле Мейр перед зустріччю.

Міністри також обговорять, які контрзаходи вони застосують як на рівні ЄС, так і на національному рівні, у тому числі заморожування деяких фондів ЄС.

Нагадаємо, репортери, що входять у Міжнародний консорціум журналістських розслідувань, розкрили нові схеми ухилення від сплати податків високопоставлених політиків, вивчивши близько 13,4 мільйона секретних документів. Результати розслідування, що отримав назву "Райські документи", були опубліковані 5 листопада.

У цих документах згадуються імена понад 120 політиків з майже 50 країн світу, а також підприємства, спортсмени, бізнесмени та інші високопоставлені особи.


Показати ще новини
Радіо НВ
X