ЄС посилив правила тестування авто на забруднення

4 лютого 2016, 06:53
Нові правила, прийняті після скандалу з викидами автомобілів Volkswagen, передбачають тести і в лабораторних умовах, і на дорозі. Раніше тести проводилися тільки в лабораторії

Нові правила вступлять в силу в 2017 році. При тестуванні на дорогах буде допускатися досить значне перевищення норми по забрудненню. Це викликало протест екологічних груп, які вважають нові правила занадто м'якими, передає Російська служба Бі-бі-сі.

Відео дня

Проти ухвалення пакету заходів голосували представники "зелених" і ліберальних фракцій.

"На жаль, за чисте повітря, чесну конкуренцію і закон сьогодні не проголосували", - сказав журналістам голландський парламентарій Гербер Ян Гербранді.

Європейська комісія почала розробляти заходи по скороченню викидів від легкових автомобілів на тлі скандалу з компанією Volkswagen.

Нагадаємо, найбільший у світі виробник автомобілів Volkswagen був викритий у фальсифікації результатів замірів викидів в своїх дизельних автомобілях у США.

Міністерство Юстиції США подало до федерального суду в Детройті позов проти автоконцерну Volkswagen.

Після скандалу з тестами підрозділ концерну Volkswagen AG, що випускає автомобілі під однойменним брендом, вирішило скоротити інвестиції на 1 млрд євро в рік і зосередитися на екологічно чистих технологіях.

Крім того, з'явилася інформація, що у зв'язку зі скандалом Volkswagen може зіткнутися з позовом від інвесторів на суму 40 млрд євро.

Нагадаємо, в листопаді німецький концерн Volkswagen AG скоротив продажі в США майже на чверть на тлі скандалу, що вибухнув через заниження показників викидів дизельних автомобілях.

Показати ще новини
Радіо NV
X