Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

ЄС і ЄБРР виділить 28 млн євро на підтримку бізнесу України

20 травня 2016, 15:41
131
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Гроші спрямують на информподдержку малого і середнього бізнесу України

Європейський союз і Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) виділить 28 млн євро на інформаційну підтримку малих і середніх підприємств в Україні в рамках програми EU4Business, передає Інтерфакс-Україна

У п'ятницю, 20 травня, перший віце-прем'єр - міністр эконмического розвитку і торгівлі Степан Кубів, посол ЄС в Україні Ян Томбінські та директор представництва ЄБРР в Україні Шевки Аджунер підписали відповідну угоду.

Згідно з документом, планується створення центрів підтримки бізнесу по всій Україні. Вони повинні з'явиться в 15 областях країни. В доповнення до вже існуючих офісів у Києві та Львові, ЄБРР планує відкрити нові офіси в Харкові та Одесі для посилення і розширення своєї діяльності по розвитку малих і середніх приватних.

В рамках ініціативи EU4Business до 12 млн євро витратять на підтримку прямого фінансування, яке ЄБРР виділить малим підприємствам. Більше ніж 50 малих і середніх підприємств повинні отримати фінанси від ЄБРР в рамках спеціальної кредитної лінії обсягом 100 млн євро.

"Сьогоднішня угода відкриває перед українськими малими і середніми підприємствами шлях до більш широких можливостей для розвитку. Консультативна та фінансова допомога ЄС і ЄБРР зробить ці компанії більш сильними і конкурентоспроможними як на місцевих, так і на міжнародних ринках. Відкриття двох нових офісів і створення мережі центрів підтримки бізнесу по всій країні також відображає нашу прихильність меті підтримки економічного зростання в Україні та увагу до цієї мети", – заявив Шевки Аджунер.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися