ЄІБ схвалив кредит найбільшому виробнику цукру в Україні

27 вересня 2017, 11:55
Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) схвалив кредит для агропромислового холдингу Астарта для підтримки програми енергоефективності та модернізації

Про це повідомляється на сайті банку.

Рішення по кредиту було прийнято 19 вересня 2017 року. Загальна вартість проекту не розкривається.

Відзначається, що кредитні кошти дозволять компанії поліпшити організацію торгівлі і експортну логістику за допомогою модернізації існуючих і будівництва нових потужностей для зберігання цукру і силосу.

Відео дня

В рамках програми InnovFin, ЄІБ допоможе Астарті впровадити IT-рішення для оптимізації роботи компанії.

Раніше повідомлялося про те, що Астарта отримає $25 млн позики на енергоефективні проекти.

Нагадаємо, що на початку вересня Генпрокуратура провела обшук в головному офісі найбільшого цукровиробника Астарта-Київ.

Також стало відомо, що Печерський районний суд Києва за клопотанням прокурора департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Дениса Ковіна заарештував рахунки відразу трьох компаній українського цукрового гіганта.

Пізніше агропромисловий холдинг Астарта заявив про закриття Генеральною прокуратурою (ГПУ) кримінального провадження стосовно дочірніх структур компанії.


Агропромхолдінг Астарта - найбільший виробник цукру в Україні з часткою виробництва близько 25%, земельний банк якого становить 245 тис. га. Також компанія займається виробництвом молока та переробкою сої.

Компанія здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях.

Найбільшими акціонерами Астарти є бізнесмен Віктор Іванчик і міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited, акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X