Єгипет ввів мита на українську арматуру

8 червня 2017, 14:49
Міністерство торгівлі та промисловості Єгипту в рамках антидемпінгового розслідування щодо сталевої арматури для будівництва походженням з України, Китаю, Туреччини ввело тимчасові мита

Як повідомляє єгипетське новинне агентство Ahram online з посиланням на міністра торгівлі Тарека Кабіла (Tarek Kabil), розмір антидемпінгового мита на китайську сталь встановлений 17%, турецьку - 10-19%, українську – 15-27%.

Відео дня

"Рішення прийнято на підставі вивчення ситуації і покликане захистити місцевих виробників від заподіяння шкоди з боку імпорту аналогічної продукції", - пояснив міністр у своїй заяві, якого цитує агентство.

Згідно з даними ЗМІ, термін дії тимчасових мит - 4 міс.

Як повідомило агентству Інтерфакс-Україна джерело в дипломатичних структурах, до теперішнього часу немає офіційного оприлюднення даного рішення та, відповідно, українська сторона не отримувала офіційного повідомлення про запровадження мит, у тому числі, у відношенні поставок української арматури в Єгипет.

"Ми бачили заяву міністра торгівлі та промисловості Єгипту, проте жодних документів після цього в посольство не надходило", - констатував співрозмовник агентства.

Раніше Мінекономрозвитку і торгівлі України повідомляло, що Єгипет порушив антидемпінгове розслідування щодо сталевої арматури походженням з Китаю, Туреччини та України - єгипетська сторона офіційно повідомила Україну про початок розслідування 3 січня 2017 року. Оголошення про розслідування було опубліковано 22 грудня 2016 року в офіційному урядовому віснику Єгипту.

Під об'єкт розслідування потрапила сталева арматура за кодами 7213, 7214, 7227, 7228.

Арматуру в Єгипет постачають українські ArcelorMittal Кривий Ріг і група Метінвест.

Нагадаємо, що на початку 2017-го Міністерство торгівлі та промисловості Єгипту порушило антидемпінгове розслідування щодо сталевої арматури для будівництва походженням з Китаю, Туреччини та України.

Показати ще новини
Радіо NV
X