Jeep готовий відмовитися від назви Cherokee через критику з боку індіанців

5 березня 2021, 17:29

Керівництво групи компаній Stellantis готове відмовитися від використання слова Cherokee в декількох моделях Jeep після критики з боку племені індіанців черокі.

Jeep готовий відмовитися від використання назви Cherokee в деяких моделях своїх авто після недавньої критики з боку вождя племені індіанців черокі.

Про це пише The Wall Street Journal з посиланням на заяву СЕО транснаціональної автомобільної корпорації Stellantis Карлоса Тавареса.

Відео дня

За словами Тавареса, зараз компанія обговорює проблему з народом черокі. У Jeep є дві моделі, які використовують назву цього племені - компактний спортивний автомобіль Cherokee і більший Grand Cherokee.

«Ми готові піти на будь-який крок, ми готові вирішити цю проблему з відповідними людьми і без посередників. Поки я не знаю, криється в цьому серйозна проблема. Але якщо вона існує, то, зрозуміло, ми її вирішимо », - заявив Таварес.

У свою чергу представник племені черокі заявив, що вони з керівництвом Stellantis «Ведуть відкритий діалог і налаштовані на подальші обговорення».

Нагадаємо, що в кінці лютого головний вождь індіанського народу черокі Чак Хоскін-молодший зажадав від компанії Jeep припинити використовувати назву його нації як марки автомобіля.

Раніше подібні вимоги представники корінних народів США вже пред'являли кільком спортивним командам. Так в 2020 році клуб американського футболу Washington Redskins змінив назву на Washington Football Team. Від використання слова Indians в назві вирішила відмовитися і бейсбольна команда Cleveland Indians.

Автомобільний гігант Stellantis з'явився в результаті злиття Peugeot і Fiat Chrysler , яке завершилося 16 січня цього року. Компанії домовилися про злиття в кінці 2019 року. На початку січня цього року вони отримали згоду акціонерів.

Stellantis об'єднує багато автомобільних брендів, наприклад Jeep, Ram, Peugeot, Citroën, Opel, Maserati і Alfa Romeo.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X