ЄБРР виділив великій українській логістичній компанії $10 млн

2 грудня 2016, 11:24
Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надає кредит в сумі $10 млн Торговому дому Міст Експрес – одному з провайдерів міжнародних поштових та логістичних послуг в Україні, Східній Європі та регіоні СНД

Про це повідомив ЄБРР у своєму прес-релізі.

В організації зазначають, що фінансування банку допоможе компанії реалізувати її стратегію збільшення частки на українському ринку і розширення існуючої мережі з 400 почтоматів до 2020 року.

Відео дня

Кредит надається в рамках програми прямого фінансування підприємств ЄБРР, призначенням якої є полегшення доступу місцевого бізнесу до більш довгострокового фінансування. До $1,8 млн з суми кредиту буде надано у рамках програми "зеленої логістики" (ПЗЛ), яка ініційована ЄБРР і Глобальним екологічним фондом (ГЕФ) як втілення стратегічного підходу до декарбонізації логістичного сектора в країнах операцій Банку.

ПЗЛ заохочує учасників приватного сектору до впровадження кращих методів скорочення вуглецевих викидів для боротьби з надзвичайно неефективним використанням енергії, притаманним цьому регіону.

За підтримки ЄБРР та ГЕФ Міст Експрес інвестує кошти в реалізацію програми розвитку, спрямованої на впровадження логістичних інновацій і низьковуглецевих кур'єрських продуктів. Це включає в себе розширення існуючої мережі почтоматів, розробку спеціалізованої ІТ-платформи та місцевих та міжнародних логістичних хабів, а також маркетингові заходи для поліпшення інформованості ринку про бренд Міст.


Міст Експрес заснований в 1992 році і на даний час представлений в 13 країнах. Міст Груп належать 14 міжнародних хабів в Канаді, Китаї, Греції, Німеччини, Італії, Казахстані, Польщі, Португалії, Іспанії, Україні та США.

Показати ще новини
Радіо NV
X