ЄБРР виділив кредит на € 15 млн українському постачальнику обладнання для супермаркетів

3 серпня 2018, 13:04

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) виділить кредит в $15 млн української компанії Модерн-Експо, що займається виробництвом і постачанням та догляд за садом для магазинів.

Про це повідомили в прес-службі ЄБРР.

"ЄБРР підтримує діяльність одного з найбільших виробників і постачальників обладнання для магазинів роздрібної торгівлі та складських приміщень в Центральній і Східній Європі, надаючи йому 7-річний кредит у розмірі $15 млн", - говориться в повідомленні.

Відео дня

Кредитні кошти надаються строком на 7 років і будуть спрямовані на збільшення обсягів виробництва на двох основних виробничих майданчиках компанії в Луцьку (Україна) і Вітебську (Білорусь).


Модерн-Експо працює в Україні понад 20 років. У 2014 році компанія відкрила провадження також в Білорусі. Близько 65% доходу компанія отримує від експорту в більш ніж 60 країн світу. Вона поставляє свою продукцію таким великим міжнародним рітейлерам, як Aushan, Карфур, Billa, Nestle і багатьом іншим.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку діяльності в країні в 1993 році Банк взяв на себе сукупні зобов'язання з надання майже € 12,1 млрд в рамках близько 400 проектів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X