ЄБРР виділив $15 мільйонів українському агрохолдингу

23 березня 2017, 10:19
Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) вирішив виділити кредит сільськогосподарському вертикально інтегрованого холдингу Agrofusion (Миколаїв) на суму $15 млн

Про це йдеться в повідомленні ЄБРР, передають Українські новини.

"З метою підтримки розширення діяльності по вирощуванню та переробці томатів, а також поліпшення підходів до іригації та поводження з відходами пластику ЄБРР надає кредит на суму $15 млн групі Agrofusion - найбільшому виробникові і експортерові томатної пасти в Україні", - сказано в повідомленні.

Відео дня

Так, згідно з повідомленням, даний переробник томатів планує фінансувати будівництво третього заводу по переробці томатів, який зможе виробляти приблизно 34 тис. тонн томатної пасти.

"Плановане розширення дозволить на 50% збільшити виробничі потужності компанії. З коштів кредиту також будуть профінансовані будівництво нових теплиць, закупівля необхідного сільгоспобладнання і потреби компанії в оборотному капіталі", - йдеться в повідомленні.

У цілому запуск нового заводу по переробці томатів дозволить компанії підвищити свою конкурентоспроможність на зовнішніх ринках.

"Тільки у 2016 році вона експортувала 40 тис. тонн продукції в 26 країн", - повідомляє ЄБРР.

Раніше Міжнародна фінансова корпорація (IFC) виділила холдингу Agrofusion кредит у розмірі до 10 млн доларів.


Agrofusion - вертикально інтегрований сільськогосподарський холдинг із замкнутим циклом виробництва по вирощуванню томатів та їх подальшої переробки у томатну пасту.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X