ЄБРР виділить ОТП Лізинг кредит для підтримки малого і середнього бізнесу

16 серпня 2017, 16:44
Європейський банк реконструкції і розвитку надасть компанії ОТП Лізинг кредит в 514 млн грн ($20 млн, - ред) для підтримки для малих і середніх підприємств в Україні

Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Загальний обсяг "свіжих" інвестицій, які надійдуть в Україну через компанію ОТП Лізинг, перевищує 1 млрд грн, що є надзвичайно позитивним сигналом в поточних економічних умовах", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Як заявив директор ЄБРР в Україні Шевки Аджунер, проект сприятиме розвитку в Україні кредитування в національній валюті, що в свою чергу, посилить ринкові позиції і конкурентоспроможність вітчизняних малих і середніх підприємств.

Крім того, генеральний директор ОТП Лізин Андрій Павлушин зазначив, що завдяки фінансуванню ЄБРР та нашим партнерським програмам з постачальниками, техніку і автомобілі можна придбати в лізинг на спеціальних умовах 12-13% в гривні на 3 роки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Райффайзен Банк Аваль надав кредит в розмірі 514 млн грн на запуск ЄБРР програми кредитування українських компаній в гривні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X