ЄБРР схвалив виділення $300 млн на закупівлю європейського газу Україною

30 вересня 2015, 17:15
У середу, 30 вересня, рада директорів Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) затвердила проект, що передбачає надання НАК Нафтогаз України кредиту під державні гарантії в розмірі до 300 млн дол. на закупівлю природного газу на європейському ринку

Як повідомив провідний радник із зовнішніх зв'язків ЄБРР Антон Усов, рішення про надання кредиту на закупівлю газу в Європі для заповнення сховищ на опалювальний сезон рада директорів банку ухвалила на засіданні, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Раніше ЄБРР зазначав, що даний кредит буде сприяти посиленню енергетичної безпеки України за рахунок диверсифікації постачальників і маршрутів постачання природного газу та тісно пов'язаний з попереднім спільним проектом з НАК Нафтогаз України, підписаним у 2014 році та таким, що передбачає модернізацію і ремонт західної частини магістрального газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород - одного з ключових елементів газотранспортної системи України.

Раніше, на засіданні уряду в середу, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що в разі схвалення кредиту ЄБРР Нафтогаз проведе тендер, щоб на 300 млн дол. придбати газ на західному кордоні.

Редактор: Марія Кабацій

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X