ЄБРР призначив керуючого директора у секторі фінансових установ

17 липня 2018, 12:08

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) призначив керуючого директора у країнах Східної Європи і Кавказу Франсіса Маліжа новим керуючим директором у секторі фінансових установ.

Про це повідомляється в прес-релізі банку, передає Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що Маліж продовжить керувати діяльністю ЄБРР в Україні, Білорусі, Молдові та на Кавказі до призначення наступника у даному регіоні.

Відео дня

"Він приступить до виконання нових обов'язків як керуючий директоа у секторі фінансових установ з київського офісу, змінивши на цій посаді Ніка Тессімена, який покине ЄБРР у серпні. Це забезпечить безперервність на одній з ключових посад, що є доказом важливості для ЄБРР України, Білорусі , Молдови, Вірменії, Грузії та Азербайджану", - вказано в документі.

За даними ЄБРР, Маліж був призначений на посаду регіонального керуючого директора у 2014 році. За цей час чисельність співробітників банку в Україні збільшилася з 80 до більш ніж 100 осіб. Крім того, наразі планується подальше розширення діяльності банку в країні, яка входить до п'ятірки найбільших за розміром інвестицій країн операцій ЄБРР.

У документі також вказується, що відділ фінансових установ у 2017 році забезпечив майже €3 млрд нових інвестицій.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що глава представництва Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в Україні Шевки Аджунер з 1 червня завершив роботу на цій посаді і переходить в лондонський офіс банку. У зв'язку з цим Франсіс Маліж також буде відповідати і за діяльність ЄБРР в Україні.

Показати ще новини
Радіо NV
X