ЄБРР попередив президента про суттєву загрозу для реформи Нафтогазу - ЗМІ

11 квітня 2017, 08:50
Президент Європейського банку реконструкції і розвитку Сума Чакрабарті заявив, що реформа НАК Нафтогаз України може зазнати фіаско в найближчі дні

Як повідомляє ЕП, про це йдеться в листі президента ЄБРР, адресованому президенту Петру Порошенко і прем'єр-міністру Володимиру Гройсману.

У листі йдеться про те, що зрив реформи компанії стане поштовхом до втрати впевненість міжнародної спільноти в зобов'язаннях українського уряду.

Відео дня

"Звертаюся до вас у невідкладній справі. Реформа Нафтогазу, одна з найважливіших, що перебуває під вашою юрисдикцією, може зазнати фіаско в найближчі дні. Після ряду розчаровують подій, наявність незалежних членів наглядової ради НАК заявили про можливість відходу у відставку", - йдеться в листі, наявному в розпорядженні ЕП.

Голова ЄБРР нагадав про незавершену роботу над імплементацією вторинного законодавства, необхідного для вступу в силу з 1 квітня змін до статуту НАК

"Після багатьох місяців консультацій в проекті політики держвласності для НАК як і раніше містяться положення, що суперечать духу реформи корпоративного управління, що ставить під загрозу передбачувану незалежність і ізоляцію компанії від необгрунтованого політичного втручання", - наголошується в листі.

Раніше повідомлялося, що Нафтогаз підписав з європейськими компаніями меморандум про українську ГТС

Показати ще новини
Радіо NV
X