ЄБРР надасть новий кредит Укрзалізниці

19 квітня 2018, 13:12
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) у 2018 році планує підписати з Укрзалізницею ще один договір про кредитування придбання вагонів.

Про це повідомила заступник директора ЄБРР в Україні Марина Петров, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми сподіваємося, що найближчим часом підпишемо ще одну угоду з купівлі вагонів", - заявила вона.

Відео дня

При цьому Петров не уточнила деталей планованого договору.

Вона зазначила, що щорічний загальний обсяг кредитування інфраструктурної сфери України з боку ЄБРР становить до 300 млн.

"Ми розраховуємо, що 150-300 млн, які ми зазвичай робимо (кредитуємо - ред.) в рік у транспорті, ми зробимо і в цьому році", - наголосила Петров.

Зазначимо, що Укрзалізниця в цьому році має намір придбати близько 9 тис. нових вагонів, з яких 5,2 тис. - у сторонніх виробників. З 5,2 тис. піввагонів - 3,4 тис. будуть закуплені за рахунок планованого кредиту ЄБРР.

Нагадаємо, що в 2017 році Укрзалізниця домовилася з ЄБРР про €150 млн кредиту на електрифікацію залізничної лінії Долинська-Миколаїв-Колосівка на півдні України.


Укрзалізниця є монополістом в залізничній галузі. До складу Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна та Придніпровська залізниці, а також інші підприємства і організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.

Компанія за підсумками 2017 року одержала 100 млн грн прибутку проти 7,3 млрд грн збитку в 2016 році.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X