ЄБРР має намір випустити гривневі облігації

0 коментувати
Шевки Аджунер заявив, що випуск цінних паперів не залежить від співпраці України з МВФ
Наталія Кравчук / НВ

Шевки Аджунер заявив, що випуск цінних паперів не залежить від співпраці України з МВФ

Європейський банк реконструкції і розвитку має намір випустити облігації, деноміновані у гривні, повідомляє Економічна правда

"Ми хочемо випустити облігації, деноміновані у гривні: нам потрібен механізм залучення національної валюти для довгострокового кредитування в ній. В Україні є суб'єкти, які не можуть собі дозволити позичати в інвалюті", – заявив директор представництва банку в Україні Шевки Аджунер.

За його словами, НБУ і Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку вже розробили необхідне законодавство. Поки що є технічні питання, пов'язані з розподілом ризиків, гармонізацією міжнародних правил випуску облігацій з українськими. Щоб вирішити ці проблеми потрібно більше часу

"Усі принципові моменти вирішені, але є один важливий момент: для випуску облігацій потрібна відповідна ринкова ситуація. Її зараз немає", – сказав Аджунер.

Директор українського представництва банку заявив про те, що випуск цінних паперів не залежить від співпраці України з МВФ.

"Перш за все, інвесторами будуть українські банки. Інвестбанки зможуть купувати облігації від імені своїх клієнтів. За нашими прогнозами, покупцями стануть локальні, а не іноземні гравці", – додав Аджунер.

Нагадаємо, ЄБРР назвав головні умови для зростання ВВП України у 2016 році.

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: