Яценюк заявив про зменшення українського експорту в РФ в три рази

30 грудня 2015, 16:58
Залежність українських виробників від російського ринку за 2013-2015 роки зменшилася з 35% до 12,5%. Таку заяву зробив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк

Як повідомляє Укрінформ, при цьому глава Кабміну додав, що РФ щодня докладає зусилля, щоб ще більше обмежити український експорт.

"Цим вона порушує односторонні і багатосторонні угоди, які були між Україною і РФ", - підкреслив Яценюк.

Відео дня

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів прийняв дві постанови щодо контрсанкцій проти незаконних дій Російської Федерації.

Раніше Міністерство економічного розвитку і торгівлі України разом з іншими органами виконавчої влади розробило пропозиції щодо встановлення відповідних санкцій у зв'язку з діями Росії.

Зокрема, йдеться про запровадження з 2 січня 2016 року для російських товарів ставок ввізного мита, а з 10 січня 2016 року - заборони на ввезення низки товарів. Також був опублікований список товарів.

Раніше глава Мінекономрозвитку РФ Олексій Улюкаєв заявив, що Росія з 1 січня скасувала режим ЗВТ щодо України і ввела продовольче ембарго.

Нагадаємо, 16 грудня президент РФ Володимир Путін підписав указ про припинення дії договору про зону вільної торгівлі СНД з Україною з 1 січня 2016 року.

А 21 грудня прем'єр РФ Дмитро Медведєв повідомив, що підписав постанову про введення щодо України відповідних заходів за приєднання Києва до антиросійським санкцій.

Показати ще новини
Радіо NV
X