Яценюк заявив про прозору приватизацію ОПЗ та Центренерго в 2016 році

7 лютого 2016, 19:55
Одеський припортовий завод (ОПЗ) та низка енергетичних компаній в Україні повинні бути виставлені на приватизацію

Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає Інтерфакс-Україна.

"У 2016 році в Україні повинна початися чесна і прозора приватизація. На приватизацію повинен бути виставлений Одеський припортовий завод, компанія Центренерго, інші енергетичні компанії, - сказав прем'єр.

Відео дня

При цьому, зі слів Яценюка, Верховна Рада повинна прийняти закон, який дасть можливість інвестору "на публічному, чесному і прозорому конкурсі придбати державні об'єкти з тією метою, щоб залучити іноземні інвестиції, створити нові робочі місця, модернізувати українську економіку і позбавити державні компанії політичного впливу".

Раніше НВ повідомляло, ОПЗ може бути виставлений на продаж вже в квітні 2016 року. Крім того, Фонд державного майна пропонує виставити на приватизацію компанії Турбоатом і Запорізький титано-магнієвий комбінат.

Раніше Кабінет міністрів України продовжив до 31 липня 2016 року терміни приватизації основних державних активів - енергокомпаній, ОПЗ і Сумихімпрому.

Нагадаємо, міністр економічного розвитку Айварас Абромавічус, який нещодавно оголосив про свою відставку, назвав приватизацію головною невиконаної метою Міністерства економічного розвитку і торгівлі в 2015 році.

Показати ще новини
Радіо НВ
X