Яценюк спрогнозував повну відмову Росії від закупівель української аграрної продукції

21 серпня 2015, 13:34
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк прогнозує введення Росією повного ембарго на український агроекспорт з 2016 року із набуттям чинності угоди про зону вільної торгівлі України з Європейським Союзом

"Я так розумію, що вони повністю перекриють нам ринок, тому, коли дійде до нуля - будемо продовжувати шукати нові ринки і збільшувати обсяги (експорту) продукції", - цитує Яценюка Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Як повідомлялося, президент Петро Порошенко і голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер під час телефонної розмови підтвердили готовність до початку імплементації поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі з 1 січня 2016 року.

Проти створення ЗВТ між Україною та ЄС виступає Росія, яка є великим торговельним партнером Києва і намагалася нав'язати йому входження у Митний союз.

Прем'єр РФ Дмитро Медведєв заявив, що в Москві не бачать передумов для того, щоб домовитися до кінця поточного року з Україною та ЄС з питань, пов'язаних з набуттям чинності економічної частини Угоди про асоціацію України з Євросоюзом.

За його словами, заборона на ввезення сільгосппродукції набуде чинності тільки у разі застосування урядом України в економічній частині Угоди про асоціацію з ЄС.

Показати ще новини
Радіо НВ
X