Яценюк доручив перевірити якість бензину на заправках

22 січня 2016, 15:42
Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк доручив Державній службі з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів (Держспоживслужба) і Державної фіскальної службі (ДФС) перевірити якість палива на заправках

"Терміново відправити сьогодні по всім основним заправкам групу для відбору проб. Саме сьогодні, тому що завтра вже поміняють. І я прошу Державну фіскальну службу допомогти органу по захисту прав споживачів з'ясувати якість бензину всіх основних операторів", - сказав Яценюк на нараді в Кабінеті міністрів, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Прем'єр уточнив, що на сьогодні проби бензину повинні бути взяті на заправках Києва і Київської області, а протягом двох тижнів - по Україні в цілому.

При цьому Яценюк зазначив, що в країні залишилася лише одна лабораторія, яка може перевірити якість палива, і вона знаходиться в розпорядженні ДФС.

Нагадаємо, раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин домовився з нафтотрейдерами про те, що ціни на світлі нафтопродукти повинні відреагувати на падіння нафти протягом двох тижнів.

Редактор: Марія Кабацій

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X