Ярославському заборонили видобуток на українських шахтах, куплених в Абрамовича

3 серпня 2017, 11:03
Державна служба геології та надр зобов'язала компанію Євраз Суха Балка (Кривий Ріг), що входить до групи DCH Олександра Ярославського, припинити видобуток залізної руди на шахтах ім. Фрунзе і Ювілейна у Дніпропетровській області

Відповідний наказ №350 від 2 серпня опубліковано на сайті відомства.

Згідно з ним Держгеонадр зобов'язала компанію Євраз Суха Балка припинити всі види цільових робіт, пов'язаних з використанням надр, які ведуться з порушенням стандартів та правил і можуть привести до псування родовищ і істотного зниження їх ефективності, а саме припинити видобуток залізної руди на шахтах ім. Фрунзе і Ювілейна.

Відео дня

Нагадаємо, що в січні Держгеології призупинила продовження 2 спецдозволів на користування надрами компанії Євраз Суха Балка в зв'язку з тим, що прокуратура Дніпропетровської області підозрює компанію в незаконному видобутку залізної руди.

17 січня Держгеології вирішила відновити дію 2 спецдозволів на користування надрами компанії Євраз Суха Балка.

Нагадаємо, що у травні Evraz Group SA підписала угоду про продаж Kadish Limited (головна компанія Євраз Суха Балка) компанії Berklemond Investments Ltd (входить до складу DCH Group). Найбільші бенефіціари групи Evraz plc - Роман Абрамович, Олександр Абрамов і Олександр Фролов.

Ціна продажу ГЗК досяг $110 млн без урахування боргу, сума буде виплачена кількома траншами: $25 млн Євраз отримає після підписання угоди про продаж, залишок - до 31 грудня 2017 року.

У 2007 році група Євраз придбала Суху Балку у групи Приват Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X