Ярославському дозволили видобуток у шахтах, викуплених у Абрамовича

7 листопада 2017, 13:18
Державна служба геології та надр продовжила дію спеціального дозволу для видобутку залізної руди компанії Євраз Суха Балка (Кривий Ріг, Дніпропетровська область) до листопада 2037 року, проданого компанією Євраз групі DCH бізнесмена Олександра Ярославського

Про це повідомили у прес-службі Держгеології.

"Сьогодні, 7 листопада Державна служба геології та надр України продовжила термін дії ліцензії Євраз Суха Балка строком на 20 років", - йдеться у повідомлені.

Відео дня

Видача відбулась на виконання постанов Дніпропетровського окружного адміністративного суду та постанов Вищого адміністративного суду України враховуючи постанови на відкриття.

Нагадаємо, що у травні Evraz Group SA підписала угоду про продаж Kadish Limited (головна компанія Євраз Суха Балка) компанії Berklemond Investments Ltd (входить до складу DCH Group).

Ціна продажу Євраз-Суха Балка склала $110 млн без урахування боргу, сума буде виплачена кількома траншами: $25 млн Євраз отримає після підписання угоди про продаж, залишок - до 31 грудня 2017 року.


Evraz plc - велика вертикально інтегрована металургійна і гірничодобувна компанія, включає підприємства в Росії, США, Італії, ПАР і Україні. Найбільші бенефіціари групи - Роман Абрамович, Олександр Абрамов і Олександр Фролов.


У 2007 році група Євраз Романа Абрамовича придбала Суху Балку у групи Приват Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

Також слід зазначити, що у вересні 2016 дію дозволів на користування надрами призупинили ще у вересні, у грудні в компанію навідалися з обшуками слідчі прокуратури Дніпропетровської області.

У січні Державна служба геології та надр відновила дію двох спеціальних дозволів компанії Євраз Суха Балка на користування надрами.


Рудник Євраз Суха Балка - підприємство гірничодобувної галузі в Україні. Спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом. До складу рудника входять шахти Ювілейна і їм. Фрунзе.

Показати ще новини
Радіо NV
X