Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Ярославському дозволили придбати Суху Балку Абрамовича

27 жовтня 2017, 09:15
815
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Український бізнесмен Ярославський отримав дозвіл на покупку Сухої Балки Абрамовича

26 жовтня Антимонопольний комітет України надав дозвіл компанії Berklemond Investments LTD (Кіпр) придбати акції компанії Kadish Limited (Кіпр), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління компанії, передає ЛігаБізнесІнформ

Berklemond Investments LTD входить до групи компаній DCH бізнесмена Олександра Ярославського. Через компанію Kadish Limited ГЗК Суха Балка володіла група Evraz, найбільшим акціонером якої є російський мільярдер Роман Абрамович.

Рудник було продано 1 червня 2017 року за $108 млн, з яких $25 млн покупець заплатив під час підписання документів.

Група Evraz заявила про значні втрати при продажу рудника: збиток у розмірі $556 млн і загальні обмінні втрати у $586 млн.

У 2007 роцi група Evraz Романа Абрамовича, Олександра Абрамова і Олександра Фролова придбала ГЗК Суха Балка у групи Приват Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.


Євраз Суха Балка - одне з провідних гірничодобувних підприємств в Україні, спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом. До структури комбінату входять дві шахти - Ювілейна і шахта ім. Фрунзе. Річна виробнича потужність комбінату - близько 3,1 млн т руди.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися