Ярославському дозволили придбати Суху Балку Абрамовича

27 жовтня 2017, 09:15
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
26 жовтня Антимонопольний комітет України надав дозвіл компанії Berklemond Investments LTD (Кіпр) придбати акції компанії Kadish Limited (Кіпр), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління компанії, передає ЛігаБізнесІнформ

Berklemond Investments LTD входить до групи компаній DCH бізнесмена Олександра Ярославського. Через компанію Kadish Limited ГЗК Суха Балка володіла група Evraz, найбільшим акціонером якої є російський мільярдер Роман Абрамович.

Відео дня

Рудник було продано 1 червня 2017 року за $108 млн, з яких $25 млн покупець заплатив під час підписання документів.

Група Evraz заявила про значні втрати при продажу рудника: збиток у розмірі $556 млн і загальні обмінні втрати у $586 млн.

У 2007 роцi група Evraz Романа Абрамовича, Олександра Абрамова і Олександра Фролова придбала ГЗК Суха Балка у групи Приват Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.


Євраз Суха Балка - одне з провідних гірничодобувних підприємств в Україні, спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом. До структури комбінату входять дві шахти - Ювілейна і шахта ім. Фрунзе. Річна виробнича потужність комбінату - близько 3,1 млн т руди.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X