Ярославський займеться реконструкцією аеропорту в Дніпрі

14 березня 2018, 16:13

Український бізнесмен, власник групи DCH Олександр Ярославський займеться оновленням міжнародного аеропорту в Дніпрі.

Таку інформацію підтвердив голова Дніпра Борис Філатов на своїй Facebook-сторінці.

"Скажу відразу: так, це правда. Так, я цим займаюся, новий аеропорт буде", - написав він.

Відео дня

Ярославський також підтвердив дану інформацію агентству Інтерфакс-Україна.

"У DCH є досвід комплексного управління аеропортом [...] З задоволенням застосуємо наші знання у Дніпрі", - розповів він.

Він зазначив, що попередньо обговорив із зацікавленими сторонами "дорожню карту" реконструкції аеропорту.


Аеропортом Дніпро керує авіакомпанія Дніпроавіа. Фонд держмайна України наприкінці серпня 2009 року продав 94,572% акцій Дніпроавіа компанії Галтера. у результаті авіакомпанією після приватизації через Галтера володіє фінансово-промислова група Приват, співвласником якої є бізнесмен Ігор Коломойський.


Як повідомив агентству близьке до переговорів джерело, також були проведені переговори про участь в оновленні аеропорту і з бізнесменом Ігорем Коломойським.

Відзначимо, що раніше Ярославський займався реконструкцією міжнародного аеропорту Харків.


Група DCH за 20 років роботи в Україні розвивала різні інвестиційні проекти, у числі яких УкрСиббанк, проданий міжнародній групі BNP Paribas, Черкаський Азот, Київстар, підготовка інфраструктури Харкова до Євро-2012.

Структура активів DCH представлена, зокрема, міжнародним аеропортом Харків, готелем Khаrkiv Palace 5 *, мережею ТРЦ Караван.

Останнім великим придбанням Ярославського був Харківський тракторний завод, який після 10-місячного простою почав роботу на початку 2017 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X