Ярославський викупив у росіян страхову компанію ІНГО Україна

3 листопада 2017, 16:28
Український бізнесмен Олександр Ярославський на початку листопада став кінцевим бенефіціарним власником страхової компанії ІНГО Україна

Про це свідчать дані аналітичної системи YouControl, передають Українські новини.

Згідно з даними системи, Ярославський володіє ІНГО Україна опосередковано, через компанію Lovington Holdings Limited.

Відео дня

Дозвіл на покупку 74,9% акцій було видано 10 жовтня Національною комісією з регулювання ринків фінансових послуг (НКЦПФР). Таким чином, на сьогодні Ярославський сконцентрував 99,9% акцій страховика.

З 12 жовтня в компанії вже почав працювати новий менеджмент, який раніше займав різні посади в групі DCH (Development Construction Holding) Ярославського.

Нагадаємо, що раніше НВ Бізнес ще навесні повідомляв, що український бізнесмен Олександр Ярославський придбав страхову компанію Інго Україна.


СК ІНГО Україна працює на ринку 23 років, має 28 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам. В Україні вона представлена 25 філіями зі штатом близько 500 співробітників.


До липня 2015 року страхова компанія Інго Україна разом з Інго Україна Життя входили в структуру російської компаній Інвест-Поліс (володіє СК Ингосстрах в Росії). Надалі фінустанови перейшли до групи юридичних осіб, зареєстрованих на Кіпрі. Кінцевий бенефіціар або контролер невідомі.

Крім того, в липні 2015 року Ингосстрах продав 100% частки своєї участі в українських страхових компаніях ІНГО Україна, ІНГО Україна Життя і В медичному центрі Наша сім'я (всі - Київ) за 1,37 млрд руб. Відповідно до звітності страховика за МСФЗ, дохід компанії від вибуття трьох дочірніх компаній склав 201 млн руб. Чистий грошовий потік від продажу - 1,067 млрд руб. Вартість вибулих чистих активів: АСК ІНГО Україна - 835 млн руб., АСК ІНГО Україна Життя - 64 млн руб., МЦ Наша сім'я - 270 млн руб.

Страхова компанія не розкрила імена покупців. Новими акціонерами українських страхових компаній стали юридичні особи, зареєстровані на території Кіпру.


Міноритарним акціонерам, контрольованим міжнародної страховою групою Generali, належить 38,5% в капіталі СПАО Ингосстрах, 10% акцій належить Олегу Дерипасці, інша частина - компаніям, контрольованим Базел.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X