Ярославський повідомив терміни подачі документів на покупку російського Промінвестбанку

22 вересня 2017, 15:09
Власник і президент групи DCH Олександр Ярославський ще не подав пакет документів для узгодження покупки істотної частки участі в Промінвестбанку, але має намір зробити це найближчим часом

"Документи зараз в стадії підготовки. Думаю, протягом 10-12 днів ми їх подамо", - повідомив Ярославський, передає Інтерфакс-Україна.

Повідомлялося також, що комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайта) платіжних систем НБУ 28 липня прийняла рішення відмовити в узгодженні придбання істотної участі в Промінвестбанку Максиму Мікітасов і Павлу Фуксу.

Відео дня

Нацбанк відзначав, що потенційні покупці не надали необхідних документів для перевірки інвесторів на предмет відповідності вимогам законодавства України.

Нагадаємо, в травні російське видання Коммерсант повідомило, що Ярославський увійшов в число претендентів на покупку ПІБу і зробив ЗЕБу відповідну пропозицію.

Пізніше Ярославський підтвердив покупку російського Промінвестбанку.

14 липня в НБУ надійшов лист від представників Ярославського, в якому було висловлено намір в майбутньому подати в НБУ пакет документів для погодження набуття істотної частки участі в Промінвестбанку.

Відзначимо, в березні Національний банк України ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони про введення санкцій до українських банків з російським державним капіталом. Ними стали Ощадбанк, ВТБ Банк, БМ Банк, Промінвестбанк і VS Bank ("дочка" Сбербанку).


Промінвестбанк заснований в 1992 році і контролюється російським Зовнішекономбанком (ЗЕБ). У ЗЕБа - 99,7% його акцій.

Згідно з даними Нацбанку України, в першому кварталі 2017 активи ПІБа скоротилися на 22,9% - до 25,6 млрд грн, в результаті чого він опустився з 11-го на 13-е місце на ринку за цим показником серед 90 банків України.
Показати ще новини
Радіо NV
X