Ярославський заявив про повну готовність модернізувати аеропорт у Дніпрі

19 липня 2018, 19:34

Бізнесмен Олександр Ярославський, власник компанії DCH, готовий інвестувати на умовах приватно-державного партнерства $60-70 млн у будівництво аеровокзального комплексу у Дніпрі.

Про це бізнесмен повідомив на прес-конференції в Дніпрі, передає Інтерфакс-Україна.

"Я переоформив аеропорт у Дніпрі на себе – те, що можна було переоформити", – сказав бізнесмен.

Відео дня

Він також зазначив, що свого часу міськрада Харкова передала йому аеропорт в оренду на 49 років, а побудовані ним з нуля будівлі стали його власністю, однак у Дніпрі дещо інша юридична конструкція.

"Але вона також дозволяє за наявності державного фінансування почати будівництво термінального комплексу, розрахованого на обслуговування 3,5-4 млн пасажирів на рік", – сказав Ярославський.

За його словами, держава повинна профінансувати будівництво злітної смуги вартістю приблизно $120 млн, що на $80 млн дешевше, ніж злітна смуга в аеропорту Харків.

"Як тільки перша гривня від держави надійде, застромиться перша лопата у будівництво. Думаю, буде залучено до 3 тис. будівельників, які можуть здати об'єкт за 2,5-3 роки", – додав бізнесмен.

Разом з тим бізнесмен заявив, що якщо держава не виділить грошей на будівництво смуги і перону, то спорудження терміналу марне.


Група DCH за 20 років роботи в Україні розвивала різні інвестиційні проекти, серед яких УкрСиббанк, проданий міжнародній групі BNP Paribas, Черкаський Азот, Київстар, підготовка інфраструктури Харкова до Євро-2012. Поточні пріоритетні напрями діяльності бізнес-групи – фінанси, виробництво будматеріалів, будівництво, девелопмент, готельний бізнес. Структура активів DCH представлена, зокрема, міжнародним аеропортом Харків, готелем Khаrkiv Palace 5*, мережею ТРЦ Караван.

Показати ще новини
Радіо NV
X