Японці відкрили в Україні завод з виробництва автокомплектуючих для концерну Volkswagen

14 грудня 2016, 15:50
Виробник кабельно-провідникової продукції для концерну Volkswagen - Сумітомо Електрик Борднетце - Україна - відкрила першу чергу нового виробничого майданчика в м. Чортків (Тернопільська обл.) за участю президента України Петра Порошенка, передає Інтерфакс-Україна

Відзначається, що 100% української компанії належить японській Sumitomo Electric Bordnetze.

"Коли було вирішено, що нове виробництво буде в Чорткові, ніхто не вірив, що в грудні підприємство запрацює... В березні (інвестору – ред.) був переданий завод Агромаш, і тут був тільки вітер, не було стін, одні руїни і ті, хто приїхав сюди, в тому числі представники Ауді, думали, що нічого не буде. Але об'єднання потенціалів українських, німецьких, японських інвестицій зробили свою справу", - сказав Порошенко.

Відео дня

Також, за його словами, інвестор готовий продовжувати інвестиції в Україну.

Нагадаємо, що наприкінці березня поточного року Чортківська міськрада прийняла рішення вилучити з користування Чортківського заводу Агромаш земельну ділянку площею понад 4,8 га і передати її в оренду на 49 років Сумітомо Електрик Борднетце – Україна.

На першому етапі реалізації проекту (2016 рік) було заплановано будівництво логістично-виробничої та адміністративно-побутових площ і створення 1 тис. робочих місць, а до 2018 року збільшення їх кількості до 2 тис.

Сумітомо Електрик Борднетце – Україна було відкрито влітку 2006 року в с. Байківці Тернопільської області японською Sumitomo Electric Bordnetze – провідним світовим виробником кабельної продукції. Передбачуваний обсяг інвестицій в проект становив €5-7 млн.


Група Sumitomo - одна з найбільших японських корпорацій. У групу входять компанії фінансового сектора, машинобудування, електротехнічної промисловості, чорної і кольорової металургії та багато інших.

Показати ще новини
Радіо НВ
X