Японський гігант зібрався виробляти обладнання разом з Україною

8 травня 2018, 20:42

В рамках активізації співпраці Японії і України в ядерній енергетиці, в червні цього року заплановано підписання меморандуму між українським Турбоатомом і японською Toshiba Energy Systems.

Про це повідомило Міністерство енергетики та вугільної промисловості України з посиланням на підсумки зустрічі з представниками посольства Японії.

"Японська сторона повідомила про наміри співпрацювати з Україною в питаннях модернізації устаткування для ядерної енергетики, зокрема, у виготовленні та модернізації турбін, в тому числі для ядерно-енергетичних об'єктів у третіх країнах", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Крім того, обговорювалися плани співпраці в реалізації спільних проектів в ядерній енергетиці. Як відзначили в Міненерговугілля, Україна зацікавлена ​​у співпраці з іншими країнами.

В рамках зустрічі сторони анонсували підписання в червні меморандуму про взаєморозуміння між Турбоатомом і Toshiba Energy Systems.

У той же час в самому Турбоатомі не мають ніяких подробиць запланованого співробітництва.

"За домовленістю до підписання ніяких деталей ми не розголошуємо", - відзначили в прес-службі в коментарі Інтерфакс-Україна.


Турбоатом - єдиний в Україні виробник турбінного устаткування для гідро-, теплових і атомних електростанцій. Географія поставок підприємства охоплює 45 країн Європи, Азії, Америки та Африки.

Toshiba - велика японська транснаціональна корпорація. Виробляє обладнання та системи в області IT і комунікацій, електронні компоненти і матеріали, електроенергетичні системи, системи промислової та соціальної інфраструктури, споживчу електроніку і побутову техніку.

Показати ще новини
Радіо НВ
X