Японський автогігант продав "дочку" в Україні

29 серпня 2018, 08:27

Київська компанія Комтранскомплект - офіційний дистриб'ютор автомобілів і запасних частин Isuzu в Україні - придбала право власності на 100% акцій Автомобільної компанії Ісузу Україна, що займається реалізацією вантажних автомобілів японської Isuzu.

Відомості про це містяться в системі розкриття інформації НКЦПФР, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Відповідне повідомлення отримане компанією Ісузу, Україна 26 серпня за результатами укладеної в травні поточного року угоди з купівлі-продажу 25% акцій компанії номіналом 1 тис. грн кожна.

Відео дня

За даними НКЦПФР на кінець другого кварталу 2018 року, 80% акцій Ісузу Україна належали японській Isuzu Motors, ще 20% - Sojitz Corporation.

У повідомленні наголошується, що найвища ціна, за якою купувалися акції цієї компанії протягом 12 місяців, що передували дню придбання права власності на акції, становить $20 (за курсом НБУ на 27 серпня 2018 року еквівалентно 557 грн).


Автомобільна компанія Ісузу, Україна створена в 2007 році з метою просування продукції Isuzu-Богдан (автобусів, вантажівок) на ринки України і країн СНД. Корпорація Богдан володіла 50% акцій компанії, Isuzu Motors - 30%, Sojitz Corporation - 20%.

Однак в 2013 році корпорація Богдан вийшла зі складу акціонерів у зв'язку з безперспективністю подальшої діяльності в цьому напрямку на тлі засилля старої комерційної техніки, Isuzu Motors стала власником 80% акцій.

Наразі великовузлове складання автомобілів Isuzu здійснюється на потужностях заводу Черкаський автобус, який до 2011 року входив до складу корпорації Богдан.

Показати ще новини
Радіо NV
X